DURU TİYATRO

Aşk Her Yerde


Orta yaşlarını sürmekte olan Leonard Loftus (Emre Kınay); asi ve uçarı kızı Dee Dee (Bahar Yanılmaz) ve bir türlü yaşlılar evine gönderemediği babası Gus (Sait Genay) ile aynı evi paylaşan sıkıcı bir istatistikçidir. Leonard, karısı tarafından da terk edilmesiyle, hayatı ıskaladığını fark eder ancak Dee Dee ve Gus'ın kendisini baştan çıkarmak için harcadıkları tüm çabalara karşı koyarak, sayısal verilere dayalı rutin hayatını sürdürmekte diretir.

Bu utangaç, sıkıcı ve hatta düz adamın çocukluğundan beri içinde yaşattığı bir tutkusu vardır: Yazmak! Sadece kadınların katılabildiği bir yarışmaya, Myrtle Banbury adı ile gönderdiği romanın derece kazanması ise, beklediği son şeydir.
Hiç beklemediği bir anda, bir telefon ile hayatına giren Harriet Copland (Pelin Körmükçü), Cennette Buluşalım adlı aşk romanını yayınlamak için Leonard'a yüklü bir ücret teklif eder. Ortada küçücük bir problem vardır: Harriet'ı gördüğü ilk andan itibaren aşkın pençesine düşen Lenny, kitabının yayınlanabilmesi için, Harriet'ı kandırmak zorundadır. Aşkı ile çocukluk hayalinin gerçekleşmesi arasında bir tercih yapmak durumunda kalan Lenny'nin hikayesini, eğlenceli bir şekilde anlatan AŞK HER YERDE isimli tiyatromuza bekliyoruz.

Oyuncular: Emre Kınay , Pelin Körmükçü , Sait Genay , Bahar Yanılmaz , Cem Yanılmaz
Cast: Banu Çiçek
Yöneten: Emre Kınay
Yön.Yrd.: CemYanılmaz, Ceren DEMİREL
Asistanlar: Ceren Demirel, Nergis Otluoğlu
Dekor/Aksesuar: Pınar Şen

Işık Tasarım: Yüksel Aymaz
Kostüm Tasarım/Uygulama: Sadık Kızılağaç, Canan Sarıkaya


 
Anasayfa Etkinlikler Arşiv İletişim